facebookzfotka1Wykonujemy projekty budowlane obejmujące w swoim zakresie:
  • budownictwo jednorodzinne (w tym również adaptacje projektów typowych)

  • budownictwo wielorodzinne

  • budownictwo przemysłowe

  • budownictwo użyteczności publicznej


 
 WYBIERZ PROFESJONALISTÓW

W zależności od wymogów prawnych organizujemy w imieniu klienta profesjonalny zespół projektowy, którego prace następnie koordynujemy.

Doradzamy naszym klientom na bardzo wczesnym etapie ich przedsięwzięcia - nawet przed zakupem działki pod inwestycję.

Analizujemy wykonalność projektu na działce z punktu widzenia miejscowego planu zagospodarowania i wymagań klienta.

Bierzemy udział we wszystkich lub wybranych przez klienta etapach procesu projektowego:


koncepcja wielobranżowa

pomagamy ustalić wymagania, jakim musi sprostać inwestycja, przygotowujemy szkice koncepcyjne kładąc nacisk na estetykę, najlepsze rozwiązania funkcjonalne i wymogi prawne, koordynujemy prace specjalistów.


projekt budowlany

na podstawie zaakceptowanej przez klienta koncepcji przygotowujemy szczegółowe rysunki techniczne niezbędne do uzyskania pozwolenia na budowę, pomagamy w uzyskaniu wymaganych opinii, raportów i uzgodnień.


projekt wykonawczy

uszczegóławiamy projekt budowlany i uzupełniamy go o rysunki detali oraz wszelkie informacje, które są niezbędne dla głównego wykonawcy do wybudowania obiektu na podstawie tych rysunków.


nadzór autorski

w razie życzenia klienta przeprowadzamy regularne inspekcje w trakcie prac budowlanych w celu sprawdzenia, czy prace są wykonywane zgodnie z dokumentacją projektową oraz normami i standardami obowiązującymi w budownictwie.© 2014 ESSA - Architektura i wykończenia wnętrz. Polityka prywatności. Realizacja: Agencja reklamowa 3motion