facebookz

A oto kolejny projekt, nad którym pracowaliśmy w pierwszej połowie roku. Zaprojektowaliśmy kilka pomieszczeń w parterowym, przestronnym domu pod Wrocławiem, którego budowa się właśnie rozpoczęła. Często architekci wnętrz muszą zmieścić się ze swoimi pomysłami w niewielkich przestrzeniach. Tym razem było inaczej. Mieliśmy do dyspozycje naprawdę solidne metraże, co daje dużo wolności i swobody przy aranżacji (duże metraże są często wyzwaniem dla samodzielnej aranżacji, dlatego tu pomoc architekta wnętrz wydaje się być szczególnie uzasadniona).

Gust klientów był bardzo konkretny, aczkolwiek nie tak oczywisty, dlatego przy tym zleceniu potrzebny był czas na przemyślenie estetyki,  zanim w ogóle powstał jakiś zarys projektu. Postawiliśmy na ponadczasową, przytulną elegancję, geometryczne lecz subtelne wzory, spójny koncept oświetlenia, harmonijną kolorystykę  i przede wszystkim konsekwencję wizualną. Estetycznie inny jest jedynie pokój dziecka, który wiadomo  - rządzi się swoimi prawami. Wyzwaniem z pewnością był budżet, szukaliśmy zatem elementów wyposażenia z dobrym stosunkiem jakości do ceny (dla wszystkich, którzy nie chcą przepłacać polecamy sofy Befame – absolutny hit).

 

essa-projekt-wntrz-5.jpgessa-projekt-wntrz-1.jpgessa-projekt-wntrz-3a.jpgessa-projekt-wntrz-17.jpgessa-projekt-wntrz-13a.jpgessa-projekt-wntrz-13.jpgessa-projekt-wntrz-15.jpgessa-projekt-wntrz-3.jpgessa-projekt-wntrz-16.jpgessa-projekt-wntrz-3b.jpgessa-projekt-wntrz-6.jpgessa-projekt-wntrz-18.jpgessa-projekt-wntrz-11.jpgessa-projekt-wntrz-14.jpgessa-projekt-wntrz-12.jpgessa-projekt-wntrz-21.jpgessa-projekt-wntrz-5a.jpgessa-projekt-wntrz-2.jpgessa-projekt-wntrz-19.jpgessa-projekt-wntrz-20.jpg


AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website secured by Security Audit Systems, visit our cyber security website

© 2014 ESSA - Architektura i wykończenia wnętrz. Polityka prywatności. Realizacja: Agencja reklamowa 3motion