facebookz

Co u nas? Praca wre i nie nadążamy nawet publikować jej efektów J Przedstawiamy jeden z ciekawszych projektów w ostatnich miesiącach. Mieszkanie o powierzchni ok. 90mkw we Wrocławskim Śródmieściu. Przestrzenny salon, z którego okien rozpościera się piękny widok na naszą starówkę, powstał z połączenia 2 pomieszczeń mniejszego salonu i jednej z przylegających sypialni. Dzięki temu udało się spełnić marzenia klientki o dużej funkcjonalnej kuchni z wyspą, dodatkowo zmieściła się wielka rodzinna sofa oraz pokaźny stół, który po rozłożeniu ugości całą rodzinę. Mamy też sporą ilość szaf  i miejsc do przechowywania, co również było dla naszej klientki ważnym wymaganiem.

Materiały na jakich opracowany jest projekt są najwyższej jakości: fornirowane i lakierowane meble, blaty z konglomeratu, zjawiskowe tapety od WonderWall  no i nasze ukochane sofy od Befame.

W sypialni głównej udało się całkiem nieźle wkomponować istniejące meble klientki   i nie ukrywamy że tapeta WonrderWall nam tu sporo pomogła ;)

Całość projektu utrzymana jest w lekkiej, eleganckiej estetyce, bazowaliśmy na modnym zestawieniu kolorystycznym jasnej szarości, ciepłego drewna oraz granatu.

 

projekt-wnetrz-essa-11.jpgprojekt-wnetrz-essa-5.jpgprojekt-wnetrz-essa-1.jpgprojekt-wnetrz-essa-2.jpgprojekt-wnetrz-essa-3.jpgprojekt-wnetrz-essa-9.jpgprojekt-wnetrz-essa-4.jpgprojekt-wnetrz-essa-12.jpgprojekt-wnetrz-essa-10.jpgprojekt-wnetrz-essa-8.jpg


AdmirorGallery 5.1.1, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.
Website secured by Security Audit Systems, visit our cyber security website

© 2014 ESSA - Architektura i wykończenia wnętrz. Polityka prywatności. Realizacja: Agencja reklamowa 3motion